15 lat doświadczenia

Szkolenia, doradztwo, coaching

Jako firma Synergia od ponad 15 lat świadczymy usługi doradcze i rozwojowe (szkolenia i coaching) przede wszystkim dla firm MŚP, koncentrując się na obszarach strategii, organizacji wewnętrznej oraz zarządzania procesami, projektami oraz potencjałem ludzkimi.
Formę współpracy zawsze dostosowujemy do indywidulanych potrzeb. Opracowujemy z wraz z naszymi Klientami strategie i kierunki rozwoju ich przedsiębiorstw, usprawniamy ich organizacje oraz rozwijamy kadry poprzez szkolenia i indywidualny coaching. Prowadzimy także warsztaty dla zespołów i proponujemy nasz autorski program „Inventive”, który łączy w sobie solidną dawkę praktycznej wiedzy ze świetną zabawą i niezapomnianymi przeżyciami.
Na szczególną uwagę zasługują nasze unikatowe autorskie projekty rozwojowe: Leadership Camp oraz certyfikowany kurs „Manager”.
Wszystkie usługi dopasowujemy do rzeczywistych potrzeb Klientów, każdorazowo dokonując wcześniej ich diagnozy.

• Nasi konsultanci i trenerzy to doświadczeni praktycy z wieloletnim stażem, popartym wiedzą merytoryczną i bardzo dobrym przygotowaniem dydaktycznym.
  • Współpracujemy i prowadzimy zajęcia na uczelniach wyższych w ramach studiów podyplomowych oraz MBA.
  • Posiadamy status Accredited Taining Organisation nadany przez APM Group LT oraz Axelos.
  • Posiadamy ceryfikat ISO 9001 oraz VCC.
  • Jesteśmy dobrze zorganizowani wewnętrznie dzięki kilku managerom oraz koordynatorom projektów.

Naszymi partnerami są:

APM Group Ltd. działa jako akredytor firm szkoleniowych w zakresie brytyjskich standardów zarządzania, zajmuje się również certyfikacją profesjonalistów zarządzania. OMEC współpracuje z APM Group w zakresie szkoleń i egzaminów Agile Project Management, Agile Business Analysis, Facylitacji oraz innych, posiadając status Akredytowanej Organizacji Szkoleniowej (ATO - Accredited Training Organisation).
PEOPLECERT to znany na całym świecie Instytut Egzaminacyjny organizujący egzaminy z różnorakich standardów. OMEC współpracuje z PEOPLECERT w zakresie egzaminów Lean Six Sigma jako Accredited Examination Organization, a także w zakresie szkoleń i egzaminów PRINCE2, PRINCE2 Agile, MSP, MoP, P3O, M_o_R i ITIL.
Axelos Limited to właściciel brytyjskich metodyk z rodziny Global Best Practice. W partnerstwie z Axelos oferujemy szkolenia i egzaminy PRINCE2, PRINCE2 Agile, MSP, MoP, P3O, M_o_R i ITIL.
Thomas International jest największym prywatnym dostawcą testów psychometrycznych na świecie oraz jedynym dostawcą testów psychometrycznych stworzonych na potrzeby edukacji i sportu.